|
Jak w temacie. Być może temat zamknie się na jednym spotkaniu, ale nie można wykluczyć jakiegoś fartownego zwycięstwa.
Dla przypomnienia Wisła Kraków - Lechia Gdańsk 28.09. czwartek godz 21:00
Jeśli potraktować ten mecz jak sparing, to proponuję wyjść w składzie:
Broda - Szot, Łasicki, Eneko, Krzyżanowski - Baena, Basha, Łasicki, Olejarka, Talar - Sobczak
Wymagany w składzie 1 młodzieżowiec, choć ja bym nawet rozważył Wiśniewskiego. Na Dudę i Krzyzana trzeba chuchać i dmuchać.
Byle bez kontuzji i zbytniej kompromitacji. Sam awans mile widziany, aczkolwiek bardziej w sferze mentalnej i tworzenia serii bez porażki
|