Patryko napisał(a):

Ja bym PP odpuścił, nic nim nie zyskamy, poza możliwością złapania kontuzji przez jakiegoś kluczowego zawodnika.
Szanse na wygranie całej imprezy są nikłe, a cel na ten sezon to awans.
|
Cel to wyłącznie brak kompromitacji. Pewnie byłby jeszcze profit gdybyśmy dostali ciekawego rywala z esa (np derby) i liczyli na jakiś zarobek z dnia meczowego, ale tak to byleby nie dostac wielu bramek, aby morale nie siadło.
Co do samej taktyki Motoru to widać podobna szkole jak Stali Rzeszów Myśliwca, przy czym my rok temu byliśmy dużo słabsza drużyna i dostaliśmy od nich gładko 1-3 przy podobnej taktyce rywali.
Z samego Motoru zaraz odfrunie euforia i będą się kręcić wokół 6-10 miejsca.