Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 24.09.2023, 13:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślą sobie w:
Legnicy,
Gdańsku
Niecieczy
Płocku

Analogicznie uwielbiany Kwiecień i jego Wieczysta mają budżet na 1 drużynę na poziomie 1 ligi, a pałętają się w 3 drugi sezon. Pieniądze nie grają.

A lada moment a budżety i w Tychach (nowi inwestorzy) czy Łecznej (Bogdanka) spokojnie będą nam dorównywać.

PS. To nie żaden post ma obronę aktualnych wyników, ale na zejście na ziemę. Powinniśmy mieć teraz 5 pkt więcej i byłby to przyzwoity wynik. A tak jest słabo.
Jest bardzo słabo, a 5 punktów w 9-ciu meczach to gigantyczna różnica. Musielibyśmy wygrać dwa zremisowane mecze i mieć remis zamiast w.......u z czołówką.

Zobaczymy jak zagramy ze Zniczem u siebie. Mam podejrzenia że będzie jak ze Stalą i Chrobrym, oby tylko fartownie.
Zagrożenie stwarzamy niemal wyłącznie po kontrach, tak było też w meczu z Motorem. W meczu z większością drużyn nie mamy co na nie liczyć, zwłaszcza u siebie. Budowanie akcji u Sobolewskiego to kiepski żart, połowa piłek do tyłu. Do tego beznadziejna obrona SFG (skuter stworzył sobie kilka sytuacji, po prostu zabrakło im skuteczności poza tym jednym golem).

Także fakt, brakuje bardzo dużo żeby bylo dobrze. Fartowna wygrana niewiele tu zmienia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.09.2023 o godz. 16:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując