Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 24.09.2023, 12:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślą sobie w:
Legnicy,
Gdańsku
Niecieczy
Płocku

Analogicznie uwielbiany Kwiecień i jego Wieczysta mają budżet na 1 drużynę na poziomie 1 ligi, a pałętają się w 3 drugi sezon. Pieniądze nie grają.

A lada moment a budżety i w Tychach (nowi inwestorzy) czy Łecznej (Bogdanka) spokojnie będą nam dorównywać.

PS. To nie żaden post ma obronę aktualnych wyników, ale na zejście na ziemię. Powinniśmy mieć teraz 5 pkt więcej i byłby to zadowalający wynik.
Skoro pieniądze nie grają to co gra? Coś czego mamy o aż tyle mniej od reszty, że nawet dużo większe pieniądze tego nie równoważą. I właśnie brak tego czegoś jest przyczyną bagna w którym ugrzęźliśmy.

Jedno czy drugie zwycięstwo nic tutaj nie zmieni, bo w decydującym meczu przegramy z Sosnowcem u siebie i winnych ponownie nie będzie.

Jeżeli naszym celem jest trwanie w tej patologii, to faktycznie cieszmy się taką efemerydyczną wygraną, bo teraz czas na kolejne wtopy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując