Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 24.09.2023, 12:38
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że gramy w 1 lidze i powinniśmy wygrywać wszystko biorąc pod uwagę jaki mamy skład i ile on kosztuje.
Myślą sobie w:
Legnicy,
Gdańsku
Niecieczy
Płocku

Analogicznie uwielbiany Kwiecień i jego Wieczysta mają budżet na 1 drużynę na poziomie 1 ligi, a pałętają się w 3 drugi sezon. Pieniądze nie grają.

A lada moment a budżety i w Tychach (nowi inwestorzy) czy Łecznej (Bogdanka) spokojnie będą nam dorównywać.

PS. To nie żaden post ma obronę aktualnych wyników, ale na zejście na ziemę. Powinniśmy mieć teraz 5 pkt więcej i byłby to przyzwoity wynik. A tak jest słabo.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.09.2023 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując