Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 24.09.2023, 11:20
Hiszpanie znów pokazali, że jednak potrafią grać w piłkę wbrew gadaniom takich Koalików, a Kiko daje Wiśle prawdziwe perełki. Problemem jest tylko ich późniejsze wykorzystywanie przez naszego trenera i sztab.

Dziś zdecydowanie najlepszym piłkarzem Wisły jest Carbo. Bardzo mi się podoba jak gra, porusza się na boisku, kopie piłkę, myśli w grze. Zachowując wszystkie proporcje, ma w sobie coś ze stylu Busquetsa. Jest kapitalny w odbiorze, dużo widzi, umie bardzo ładnie podawać. Klasowy zawodnik jak na polskie warunki. Robi różnicę.

Różnicę robi też Alfaro, który nie tylko ma świetne jak na Polskę obejście od rywala, ale też notuje sporo przechwytów jak na piłkarza ofensywnego. Widać, że myśli na boisku. Strzał ma słaby, ale gdyby miał lepszy, to grałby w La Liga albo w czołowych drużynach drugiej ligi hiszpańskiej, a nie u nas.

Ta drużyna mimo braków na różnych pozycjach i kiepskiej ławki wartościowych zmienników, ma potencjał na walkę o Ekstraklasę. Byleby tylko magiczny dotyk Sobolewskiego jej w tym za mocno nie przeszkadzał.

Przykre, co się dzieje pod jego ręką z Juncą. To dziś cień zawodnika z wiosny. Natomiast kuriozalne błędy Bashy mnie nie zaskakują: od zawsze to był bardzo słaby piłkarz, któremu różne chore zagrania regularnie się przytrafiały.
Odpowiedz cytując