Brawa za trzy punkty.
Nie spodziewałem się, że Uryga po takiej długiej przerwie będzie wyglądać tak przyzwoicie.
Na minus wczoraj Raton i boki obrony.
Teraz trzy mecze u siebie w lidze, 9 punktów minimum

i tabela będzie wyglądać już prawie akceptowanie.