Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 24.09.2023, 00:34
ślimak napisał(a):Wyświetl post
Stelio, jak się czujesz?
Bardzo dobrze bo w końcu wygrali z poważnym przeciwnikiem. Chciałbym się tak częściej mylić w ocenie z drugiej strony jedna jaskółka wiosny nie czyni, a gramy w tym sezonie o awans i pojedyncze dobre mecze nie powinny nas satysfakcjonować w 100%
Odpowiedz cytując