ślimak napisał(a):

Bardzo dobrze bo w końcu wygrali z poważnym przeciwnikiem. Chciałbym się tak częściej mylić w ocenie

z drugiej strony jedna jaskółka wiosny nie czyni, a gramy w tym sezonie o awans i pojedyncze dobre mecze nie powinny nas satysfakcjonować w 100%