Karherop napisał(a):

Dlatego za Junke zapewne będzie grał Eneko jak się wyleczy (oby). Krzyżanowski powinien dalej wchodzić na te 30 min, bo z braku laku któregos młodzieżowca trzeba ogrywać (na wiosnę będzie łatwiej bo zapewne wróci Starzyński).
Ja nie wiek o co chodzi Basha, ale on w takim tempie to na wiosnę będzie miał ciężko łapać się w oldboyach. Z meczu na mecz co raz gorzej. Sapała czy chce czy nie chce to zaraz wróci z zamrażalnika.
|
Kiedy Eneko będzie gotowy do gry nie wiemy, chociaż to że jest aktualnie lepszy niż Junca nie ulega wątpliwości. Junkę mijali dzisiaj na pełnej szybkości, do tego w drugiej połowie go zatkało. Źle wygląda.
Nie wiemy jednak co z Eneko, nie wiemy co z Jarochem , dlatego absencja Junki jest problemem. Przy zdrowym i w formie Satrusteguim problem będzie mniejszy, ew. z Jarochem na lewej i Szotem na prawej.
Basha zagrał strasznie, Sapała był na ławce i chyba szybko wróci do łask. Carbo jest poza konkurencją, Kiko znowu znalazł perełkę.