Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 23.09.2023, 23:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zgadzam się ze wszystkim - poza kartką dla Junki. Nie dlatego bo podoba mi się jego gra, ale Jaroch zszedł z kontuzją, Krzyżanowski ma siły na 30 minut i wali babole w obronie (zresztą Junka też po 50-ciu oddycha rękawami)(...)
Indywidualnie zjeba należy się Junce (znowu dno), Bashy (sabotaż z tyłu, kto podaje do rywala we własne pole karne?!) i Sobczakowi (co za drewno).
Dlatego za Junke zapewne będzie grał Eneko jak się wyleczy (oby). Krzyżanowski powinien dalej wchodzić na te 30 min, bo z braku laku któregos młodzieżowca trzeba ogrywać (na wiosnę będzie łatwiej bo zapewne wróci Starzyński).

Ja nie wiek o co chodzi Basha, ale on w takim tempie to na wiosnę będzie miał ciężko łapać się w oldboyach. Z meczu na mecz co raz gorzej. Sapała czy chce czy nie chce to zaraz wróci z zamrażalnika.
Odpowiedz cytując