Grisza1 napisał(a):

|
1. Udało się utrzymać kontakt z grupą drużyn walczących o awans. 2. Jesteśmy w tym momencie najskuteczniejszą drużyną w I lidze. O losie! Co by było, gdyby nasze asy naprawdę były skuteczne. 3. Nasz zawodnik pan Rodado jest na czele klasyfikacji strzelców z naszym byłym panem zawodnikiem LF - po 6 goli. 4. Wygrana zasłużona, wykorzystaliśmy to, co w innych meczach wykorzystywane nie było. 5. Dopisało szczęście, ot choćby przy karnym Goku, bo jakbyśmy szczęścia nie mieli, to bramkarz wyciągnąłby też dobitkę. 6. Chwilowo złapaliśmy trochę tlenu, mamy trzy mecze u siebie, jak zdobędziemy 9 punktów, to będzie znakomicie. 7. Czwarty kolejny mecz z rzędu nie przegrywamy. Ostatnio przegraliśmy 19 sierpnia z Odrą Opole.
|
Tak ale ... straciliśmy 4 punkty z ostatnimi drużynami w tabeli. W zeszłym sezonie kosztowało nas to awans.
A dla jasności z 7 punktów przed tą kolejką zeszliśmy do 6 punktów odległości od 2 miejsca. Wykres w stopce.