Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 23.09.2023, 22:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Do awansu to jest baaardzo daleko.

Nie widać żadnej poprawy w grze, chłop z piłką ma problem, a reszta stoi i patrzy bo nie wie co ma robić. Dzika drużyna.

A co do pierwszej bramki. Alwaro trafił w piłkę wewnętrzną kostką . A to że var coć tam stwierdził ma żadną wartość dowodową. Przyglądnij się gdzie leci piłka zanim obrońca nie pakuje jej do własnej bramki. Na moje oko jakieś 6 m od słupka.
Na oko wszystkich, którzy widzieli, szła prosto w bramkę.
Bramkarz mógł to wybronić, ale położył się, a wtedy pilłka po rykoszecie poszła nad nim górą.
Widać było wyraźnie z kamery za bramką.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując