Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 23.09.2023, 22:25
Fajnie, że wygraliśmy, ale... Motor po prostu wcielił się w Wisłę w dzisiejszym meczu. Naszym głównym problemem jest to, że mało kto chce z nami tak grać.
Odpowiedz cytując