Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 23.09.2023, 21:01
Do awansu to jest baaardzo daleko.

Nie widać żadnej poprawy w grze, chłop z piłką ma problem, a reszta stoi i patrzy bo nie wie co ma robić. Dzika drużyna.

A co do pierwszej bramki. Alwaro trafił w piłkę wewnętrzną kostką . A to że var coć tam stwierdził ma żadną wartość dowodową. Przyglądnij się gdzie leci piłka zanim obrońca nie pakuje jej do własnej bramki. Na moje oko jakieś 6 m od słupka.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując