Drozd napisał(a):

|
Pierwszej nie strzeliliśmy to był swojak bardzo szczęśliwy, a druga to strata na linii środkowej przez stopera. to nie żadna kontra tylko 1:1 Rodado. Zero zespołowości, zero planu, zero schematu. Dokładnie to samo co dotychczas. Tylko więcej szczęścia.
|
Polsat twierdził, że VAR potwierdził, że piłka szła w światło bramki. To się się odbiła od nóg obrońcy i zmyliła bramkarza to inny problem.