|
Zwycięstwo jest, ale też dużo mankamentów w grze.
Trzeba pamiętać, że nie co tydzień jest Święty Mikołaj a tak nas potraktowali obrońcy przeciwnika.
Słaby Basha ,Junka i Szot.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|