|
Bardzo fajny mecz w naszym wykonaniu. czemu tak nie zagraliśmy w Tychach, z Odrą czy z Chrobrym? Carbo król środka pola, słaby Junca, mimo goli słaby Rodado a Goku kolejny raz pokazuje, że do Fernandeza mu sporo brakuje.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|