bridgeburner napisał(a):

|
Wystarczy kompetentny sztab szkoleniowy
|
Dokładnie. Dokładnie. Tu trzeba trenera. Zawodników przez lata mieliśmy przyzwoitych (jak na polskie dziadowanie). Ale tu baaaardzo dawno nie było trenera. Tutaj naprawdę nie trzeba szukać kwadratowych jaj. Zamiast wydawać miliony na prowizje po kolejnej rewolucji kadrowej, to zainwestować w trenera. A nie pseudolegendy, wfiści, i innej maści szamani.