Karherop napisał(a):

Nawet słaby/przeciętny piłkarz będzie wyglądał lepiej w poukładanej drużynie niż w zbiorze randomowych jednostek które w dodatku co okienko są w 30% wymieniane. Już nie wspominam o tym że potrzebuje środowiska do rozwoju umiejętności, czego my nie gwarantujemy od X lat.
Za rzadko patrzymy na piłkę jak na sport drużynowy, a za często jak na indywidualny.
|
A dlaczego Wisła nie gra drużynowo -bo nie ma trenera który by to poukładał
