Skawa Wadowice napisał(a):

|
Ofensywny Motor + nasza obrona = gładkie 3:0 dla Motoru i mam nadzieję out Sobola.
|
Całość się sprawdzi oprócz ostatniej części. Będzie deklaracja o wierze w tych ludzi i ich prace. I inne jakieś filozoficzno-psychiczne .......olo.
Przywoływanie arki jest totalnie bez sensu. Chłopaki wyszli na wyjebce żeby pokazać właścicielowi swoje zdanie i podłożyli się zupełnie.
Jeszcze sezon można uratować.. ale konieczne wyje…. sztabu amatorów i zatrudnienie poważnego trenera jak np Brosz.