luke1906 napisał(a):

Wczoraj przeciwko West Ham zagrał Kuveljic. Gra teraz w Backa Topola, kolejny ogór za słaby na potężną Wisłę.
Tu chyba potrzeba egzorcyzmów.
|
To jest już tradycja, że piłkarze, którzy od nas odchodzą, w nowych drużynach wyglądają, jakby zrzucili z pleców ciężki głaz.