luke1906 napisał(a):

Wczoraj przeciwko West Ham zagrał Kuveljic. Gra teraz w Backa Topola, kolejny ogór za słaby na potężną Wisłę.
Tu chyba potrzeba egzorcyzmów.
|
Potrzeba po prostu kompetentnego trenera i sztabu. Nie egzorcyzmów. W Wiśle od lat nie było takowego i nadal nie ma.