Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92961
Stary 21.09.2023, 16:21
Ale to jest jasne jak słońce. Ja nie rozuimiem nigdy jak można spowalniać akcję, po to żeby budować ją od linii obrony. Wiadomo, że każda akcja nie może być kontrą taką klasyczną, bo najłatwiej własnie z kontry strzelić. Ale też logiczne jest, że każda bramka pada z powodu zaskoczenia rywala, a kiedy go można zaskoczyć? Jak się szybko zagra piłkę, przeciwników jest mniej, nie ustawią się dobrze, zrobi się chaos w ich obronie, nas będzie więcej pod bramka albo będzie dużo wolnego miejsca i tam można podać żeby oddać strzał.

I tak się własnie bramki zdobywa, szybką akcją, a nie klepaniem piłki i wchodzeniem z piłką do bramki. Nic mnie tak nie w....ia jak ta nasza pseudo gra z ataku pozycyjnego i powolutku budowanie akcje, zrywy gdzieś z boku boiska, kiwki i podania w nic nie znaczącym sektorze, jak i tak już cały zespół rywala jest rozstawiony w obronie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując