Kurz napisał(a):

Nie jestem specem od Goku, ani Podbeskidzia. Jest wiele możliwości, choć żeby postawić jakąś śmiałą hipotezę, musiałbym obejrzeć jego mecze z poprzedniego sezonu, czego bardzo nie chciałbym robić. Za to przyjrzałem się 7 czy 8 bramkom, które strzelił i... może to przypadek, ale miał bardzo dużo miejsca. Pod bramkami przeciwników było bardzo dużo miejsca. Mam wrażenie, może to zła intuicja, że Podbeskidzie nie musiało tak często jak Wisła grać przeciwko skupionym na defensywie przeciwnikom, tylko były to bardziej otwarte mecze. Może więc, Goku nie zanotował spadku formy, tylko ma do czynienia z wyżej zawieszoną poprzeczką?
Oczywiście nie wykluczam, że dużo lepszy trener obaliłby moje wszystkie hipotezy, ale takiego nie będzie, nawet, jeśli zwolnimy Sobola.
|
Wystarczy że zaczniemy szybciej wychodzić z piłka (patrz bramka z Chrobrym)a nie ciagle zaczynać akcje od podawania do stoperów i mozolnego budowania ataku pozycyjnego gdy przeciwnik już się cofnie i ustawi w obronie