Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 21.09.2023, 15:47
To Ojciec Chrzestny Kikuś sam się nominuje na trenera albo sprowadzi jakiegoś gościa z hiszpańskich pastwisk bez doświadczenia trenerskiego.

To wtedy już Polaków nie uświadczymy w składzie i będzie można zmienić nazwę na Espana Kraków.

Wtedy będzie dopiero kabaret.

Sobol, olej Kikuśka i postaw na Polaków!

Z Motorem ma być skład z samymi Polakami i tylko zwycięstwo!

Wywal Hiszpanów i postaw na Polaków!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.09.2023 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując