|
To Ojciec Chrzestny Kikuś sam się nominuje na trenera albo sprowadzi jakiegoś gościa z hiszpańskich pastwisk bez doświadczenia trenerskiego.
To wtedy już Polaków nie uświadczymy w składzie i będzie można zmienić nazwę na Espana Kraków.
Wtedy będzie dopiero kabaret.
Sobol, olej Kikuśka i postaw na Polaków!
Z Motorem ma być skład z samymi Polakami i tylko zwycięstwo!
Wywal Hiszpanów i postaw na Polaków!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.09.2023 o godz. 15:49.
|