Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 21.09.2023, 15:20
3:0, Goncalo goli frajera.

W tym meczu powychodzą wszystkie braki i dziurawa jak ser szwajcarski obrona. Nawet nie pierdniemy.

No ale ja już straciłem wiarę w to, że Krolewicz sie opamięta. Choćby nas tam wyruchali 9:0 to i tak pseudotrenerzyna zostanie na stanowisku.
Odpowiedz cytując