|
Feio ograł Sobola rok temu będąc w nizszej lidze, tak teraz może patrzeć na niego z góry.
Porażka może nas zrzucić na 15 miejsce i nawet nie chce wiedzieć co wyplują algorytmy Jarkowe.
Liczę że po meczu będziemy mieć lepsze humory niż przed, abstrahując od wyniku i oczekiwań.
|