|
Najgorszy wynik dla Wisły to remis. Punkt nie zmienia sytuacji w tabeli natomiast ego Sobolenki urośnie niewiarygodnie.
Królewski natomiast zacznie bombardować typowymi dla siebie mądrościami o procesie, cierpliwości itp...Wrzuci oczywiście syntetyczne opracowania oparte na troszkę bardziej zaawansowanych liczbach, z których będzie wynikać że praca Sobolenki broni się.
I dlatego uważam, że właśnie taki wynik jest niestety najbardziej prawdopodobny.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|