Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

to dość optymistyczne że zakładasz że działamy tak profesjonalnie że dajemy DS jakąś decyzyjność
myśle że jedyne co od niego zależy to kogo ściągnąć z hiszpanii , bo kubuś ani jaro sie na tym nie znają
|
Boguskiego w rezerwach zbanował
