Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2110
Stary 19.09.2023, 14:29
Ci co piszą o mieście i R22 w IV lidze powinni zejść na ziemię.


W przypadku gry na taki niskim szczeblu (tj do III ligi włącznie) zostaje tylko jakiś mały stadionik wynajmowany po kosztach. Wersja optymistyczna - Garbarnia, wersja pesymistyczna - Myślenice.
Odpowiedz cytując