|
Ale co dziennikarzy wykonujących swój zawód obchodza wyniki zespołu czy to co konkretnie gada trener?
To ma się klikać, a że się klika 5x bardziej niż pewnemu zespolowi z ekstraklasy to dalej będą przychodzić. Knura kiedyś podawał jaka to różnica i to była swoistą przepaść medialna między Wisła a wiadomo kim.
|