|
Kiedyś po naszym boisku biegał Zidane, Figo, Ronaldo, Simeone czy Enrique, a przy ławce stał Guardiola albo Mancini, a teraz stoi Plewnia który wyciąga jakiegos 27 letniego no nejma z z 4 ligi czyli de facto 5! (sic) i ten gość ustawia nam po kątach całą ofensywe, a prezes wchodzi na twittera i tlumaczy ze bedzie lepiej bo tabelki tak pokazują. Ja wysiadam
|