Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92953
Stary 19.09.2023, 10:25
Napiszę to co w temacie meczowym z Chrobrym. kartki i kontuzje wymusiły aby trener Plewnia postawił na 18 i 20 latka i na gościa wyciągniętego z 4 ligi. Takie Asy powstrzymały nasze hiszpańskie gwiazdy. Ciekawe czemu od lat my nie potrafimy nikogo ściągnąć z rezerw-tak wiem że lata ich nie było, lub z niższych lig i wypromować.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując