|
Napiszę to co w temacie meczowym z Chrobrym. kartki i kontuzje wymusiły aby trener Plewnia postawił na 18 i 20 latka i na gościa wyciągniętego z 4 ligi. Takie Asy powstrzymały nasze hiszpańskie gwiazdy. Ciekawe czemu od lat my nie potrafimy nikogo ściągnąć z rezerw-tak wiem że lata ich nie było, lub z niższych lig i wypromować.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|