Cytat:
|
Może tak być, tylko nie wiedzieć czemu ani jeden potencjalny właściciel nie chce zostawić JK na stanowisku prezesa a to warunek konieczny aby jakakolwiek zmiana właścicielska doszła do skutku.
|
Nie jest to prawda, nie ma takiego wymogu w rozmowach. Królewski chce sprzedać klub, nie ma ani siły ani pieniędzy ani innego WYJŚCIA, aby to dalej ciągnąć. A czy coś wyniknie z tych rozmów, bo takowe trwają? Oby, bo innej opcji dla Wisły NIE MA. I to nie jest hejt czy sympatie. Obiektywnie. Kasa jest pusta. Jak nie będzie awansu, a najpewniej nie będzie to bez zmiany, klub może nie mieć pieniędzy na start w kolejnym sezonie (lub wystartuje z b. budżetową kadrą, która wpisze go do walki o utrzymanie). Wisła teraz gra o przyszłość w gabinetach.