|
zabawne, że ktokolwiek, po przerżniętym barażu z zespołem prymitywnej piłki opartej na sfg i kopaniu po nogach
(a także leżeniu na boisku przez 5 minut po "faulach") dał szansę nadal prowadzenia Wisły w rozgrywkach I ligi "sztabowi legend"
zjazd niektórych w ciągu roku od przyjścia do Wisły jest taki, że głowa mała
a tu toczą się rozmowy o tym, że ktoś nie trzyma ciśnienia, chowa się za innych itp. itd (to jest istotne ale nie w tej sytuacji)
dyletant pozostaje dyletantem
w każdej dziedzinie
od uprawy ziemi do kopania hobbystycznego piłki
dlatego Sobol, jego ekipa, dyrektor sportowy powinni zostać ... dyscyplinarnie w 30 sekund po wyniku baraży
teraz?
okopujemy się w walce o spadek
nie wierzycie?
cóż i cusz....
ps. binarny Jarosław tak się zna na prowadzeniu klubu, że zaora nas na lata świetlne
w II albo i niższej lidze
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|