Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2081
Stary 18.09.2023, 11:58
Prawda jest taka, traciliśmy czas w ekstraklasie nie robiac progresu, cofaliśmy się. Te kilka sezonów okazało się klapą i stratą czasu. Obecnie cofamy się w I lidze i marnujemy kolejne lata.

Historia dużych klubów, które zaliczały spadki, rozpady, degradacje jest prosta... Jesteś klubem z dużego miasta, z rzeszą kibiców, potencjałem? Nie ma żadnego problemu aby z IV ligi sobie wrócić do ekstraklasy. Wystarczy jedynie odciąć wrzód, oczyścić klub i na spokojnie nawet na młodych Polakach sobie budować ekipe. Przyjdzie nromalnosć, będzie rozwój klubu i wtedy na zdrowych zasadach się robi awanse, a nie na kupowaniu na pałę szrotu albo opcjach hiszpańskich itp jak w klubie wszędzie jest burdel.

Teraz wiadomo, że łatwo się mądrzyć a każdy dupą trząsł na koniec 2018 roku, niestety czas pokazał, że straciliśmy całkowicie 5 lat, szykuje się 6 rok na zapleczu ekstraklasy i pytanie czy on da awans. Przez te lata mozna było startując od IV ligi pozbyć się długu, stworzyć normalny klub, na zdrowych zasadach. Zapewne minimum gdzie teraz by była Wisła to II liga i duże możliwości na awans do I. Tymczasem jak tak dalej pójdzie to sportowo zaraz możemy być w tej II lidze, a przez długi to jednak zaczynać po tych 5-6 latach od IV.

To jest scenariusz na książkę, film, niespotykane co tu się odjebało przez te lata pocupiałowskie.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując