Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2309
Stary 18.09.2023, 11:22
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Niby dzień świstaka ale jednak pewna powtarzalność jest.
A takich przykładów jest więcej.

Pozostawienie na stolcu trenerskim Brzęczka po spadku.
Pozostawienie na stolcu trenerskim Sobolenki po porażce z Puszczą.

A obu w/w pseudotrenerom skończyły się.kontrakty....i dostali propozycję nowych.

Samo postawienie na sobolenke po wujku zakrawa o celowe działanie na szkodę klubu, albo totalną nieznajomość piłki nożnej. Nie miałeś trenera to najlepiej zatrudnij jeszcze większą lebiege, która była jego asystentem i odpowiadała za najgorsze sfg w lidze. Przecież to się samo komentuje.
Odpowiedz cytując