sandomingo napisał(a):

Niby dzień świstaka ale jednak pewna powtarzalność jest.
A takich przykładów jest więcej.
Pozostawienie na stolcu trenerskim Brzęczka po spadku.
Pozostawienie na stolcu trenerskim Sobolenki po porażce z Puszczą.
A obu w/w pseudotrenerom skończyły się.kontrakty....i dostali propozycję nowych.
|
Samo postawienie na sobolenke po wujku zakrawa o celowe działanie na szkodę klubu, albo totalną nieznajomość piłki nożnej. Nie miałeś trenera to najlepiej zatrudnij jeszcze większą lebiege, która była jego asystentem i odpowiadała za najgorsze sfg w lidze. Przecież to się samo komentuje.