Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2307
Stary 18.09.2023, 10:38
No ciężko będzie Sobolowi dobić do tych wyników, bo punktuje teraz średnio 1,25 pkt na mecz. Żeby dobił do tych 17 pkt po 12 meczach to musiałby punktować teraz 1,5 pkt na mecz, a żeby dobić do 20 pkt w 15 kolejce, musiałbym od teraz punktować 1,43 pkt na mecz.

Tamten sezon jest o tyle zajebisty, że jest kopią obecnego sezonu. Widać jak na dłoni, że wszystko się powtarza. Scenariusz jest ten sam, zmieniła się tylko cyferka w liczbie sezonu i trener.

Punktujemy tragicznie, mamy idealne porównanie do tamtego sezonu bo wyglądał tak samo na początku i mamy idealne odniesienie do tego jak będzie trzeba +/- zacząć punktować np od przyszłej rundy gdy strata będzie podobna jak w tamtym sezonie. a Przypomnę, że w tamtym sezonie mieliśmy tylko i aż 4 porażki + 12 zwycięstw. Czy ktoś sobie wyobraża teraz taki finisz od przyszłego roku?

Ba, może się okazać, że i te 12 wygranych już na starcie nie da nawet szans na awans bo straty w tym sezonie będą jeszcze mniejsze niż w poprzednim.

Mamy przezajebiste porównanie i prawdpodobnie manewr z tamtego sezonu pt. zwalniamy Brzęczka i dajemy Sobola w 13 kolejce sezonu 2022/2023, będzie bardzo zbieżny z tym co będzie miało miejsce w tym roku, czyli w okolicach 13 kolejki, dajemy nowego trenera, strata jest bardzo podobna albo wiele wieksza niż z tamtego sezonu, robimy rewolucje i jak zawsze na szybko próbujemy ratować. Normalnie taki dzień świstaka
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując