|
No zrobi tak i tak jak mówisz OGŁOSI. Tylko, ze on gada, glasza, pisze itp ale to wszystko są puste słowa. To są spóźnione działania, nie wynikające z chęci zmian i poprawy, tylko robione na siłę, że jak już trzeba to trzeba, zwalniamy i nowy trenejro będzie albo nowe czyszczenie kadry, bo z tą obecną to już nie mam pomysłu co zrobić żeby zaczęli grać.
Dramat, chyba nie ma gorszego właściciela jeśli chodzi o kluby ekstraklasy i I ligi. Ogromne miasto, ogromny klub i wielki potencjał, a wszystko prowadzone nawet ciężko nazwać, że amatorsko. Tu patologia goni patologię. I Wisła ma potencjał nawet awansować w tym sezonie, bo tu wiele nie trzeba. Tylko jeśli sztab, właściciel itp tłamszą 90% potencjału piłkarzy i klubu, to ciężko żeby być takim mocarzem zeby na 10% swoich umiejętności rozjebać I ligę czy powiedzmy w środku tabeli ekstraklasy się utrzymać.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
|