Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 18.09.2023, 09:19
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Tak, Radzio za słaby skład dostał żeby wygrać z czerwoną latarnią ligi, żeby sforsować obronę której połowa niedawno grała w czwartej...

Forumowi odklejeńcy jak widzę w formie!
Przeczytaj moj post z 5 razy, bo naprawdę masz spore problemy ze zrozumieniem tekstu czytanego.

Gdzie ja napisałem że Radzio ma słaby skład? Skład jeśli chodzi o umiejętności indywidualne ma najlepszy w 1 lidze, ale jeśli chodzi o grę pod presją/wynik/ambicje to jest dół tabeli. Taki sobie wybrali z dyrektorem to taki mają. I nie wierzę że nie można było ściągnąć innych opcji czy to teraz czy w zimie.

Wymienienilbym spokojnie np Rodado na Szczepana z Ruchu, albo Villara na Michalika z Miedzi. I cóż z tego że technicznie pewnie 9 na 10 pojedynków 1 na 1 by z nimi wygrali skoro na boisku jedni potrafią udźwignąć presję, a drudzy chowają się za kolegami. Zresztą przypuszczam że na treningach w Myślenicach to tam się tiki taka wyprawia, o coz z tego skoro nie ma to żadnego przełożenia na wyniki na boisku.

Skład mamy od czapy, trenera mamy do czapy i na tym się to zresztą nie kończy.
Odpowiedz cytując