Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 18.09.2023, 09:17
Królewski w pełni świadomie prowadzi Wisłę ku degrengoladzie... To jest ....a nie pojęte, co w tym klubie się odpierdala przez tego gościa w okularach i podartych spodniach!
Oczywiście nie mam pretensji do Sobola, bo gość robi to co może i ma pełne poparcie śmiesznego geeka.

Pretensje mam do geeka, że mimo że nasza gra wygląda hujowo, to nic nie robi w tym kierunku żeby zwolnic głównego winowajce czyli Sobola.
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 18.09.2023 o godz. 09:20.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując