wolfy napisał(a):

Tak, Radzio za słaby skład dostał żeby wygrać z czerwoną latarnią ligi, żeby sforsować obronę której połowa niedawno grała w czwartej...
Forumowi odklejeńcy jak widzę w formie!
|
Piszesz tak, bo jesteś hejterem. Przecież wszyscy widzą, że gdyby nie skład, to klaskający radzio szykowałby się do trenerskiego debiutu w LM.
To jest jakiś rodzaj syndromu wyparcia. To samo było ze Stolarczykiem 0-7 zgłoś się, wujkiem brzęczyszczykiewiczem. A to sędzia przeszkadza, a to murawa, pogoda, czerwona kartka, rywal za bardzo zmotywowany... ale żaden nie wpadnie na pomysł, że nie da się grać bez profesjonalnego i kompetentnego sztabu. Nawet w tak słabych rozgrywkach jak 1 liga.
jakby sobolenko dostał Mbappe, Bellinghama to moze powalczył by o baraże.