Karherop napisał(a):

Bo w tej lidze wygrywa nie ten kto ma wiecej Hiszpanow, ale ten kto ma racjonalny plan na mecz i potrafi zmusić zawodników do realizacji tych założeń. Mogą sobie nasi Hiszpanie być świetnie technicznie, ale jak nie poświęca się dla zespołu to ich wartość w końcowym rozrachunku się nie obroni. Już nie mówię nawet o pomyśle na ich wykorzystanie, bo tutaj akurat i tak trafiają głównego zawodnicy na których nikt wcześniej nie znalazł pomysłu.
Jakość poszczególnych zawodników ma marginalne znaczenie jeśli są wokol nich są jednostki które ich zespół za uszy.
Na dziś my takich nie mamy. Albo mamy wyłącznie życzeniowo.
|
Tak, Radzio za słaby skład dostał żeby wygrać z czerwoną latarnią ligi, żeby sforsować obronę której połowa niedawno grała w czwartej...
Forumowi odklejeńcy jak widzę w formie!