sandomingo napisał(a):

Wyczuwam tutaj niespodziankę i co najmniej punkt dla gości z Głogowa.
Ekipa Sobolenki po dwóch tygodniach pracy z niezwykle dojrzałym taktycznie sztabem na pewno jest pod formą, jeszcze bardziej niż przed tym okresem.
Sparing z Tychami pokazał, że Sobolenka nie panuje kompletnie nad tym, co się dzieje, stracił kontakt z drużyną niczym Gollum z pierścieniem.
Mój typ 2:2, bramki dla Chrobrego po SFG, przy czym wyrównująca w końcowym minutach.
Ogień pod tyłkiem Królewskiego zapłonie niczym ten w reklamie środków na potencję.
A kolejny mecz w Lublinie.
|
Pierwsza część wpisu trafiona w 100%.
Ależ to jest wszystko przewidywalne