pomeran napisał(a):

|
Nie było w Wiśle w XXI wieku tak słabego i tak niehonorowego trenera. Brakiem kompetencji mógłby konkurować Pawłowski. Ale brakiem honoru i jakiejś refleksji nikt klaskaczowi nie dorównuje. Nawet Probierz miał jaja i odszedł. A ten się będzie korzystał na indolenctwie intelektualnym szefa i będzie się trzymał Wisły do końca. Swojego, albo jej.
|
I jest to tym bardziej obrzydliwe, że cynicznie wykorzystuje swoją przeszłość zawodniczą żeby dorobić ile się da w swojej ostatniej robocie w tym charakterze na poziomie centralnym, los Wisły nie ma tu żadnego znaczenia. Moralnie to na tym tle Krzysiu Mączyński to spoko gość, o kompetencjach nie ma co mowić bo nawet wyśmiewany powszechnie Probierz jest co najmniej dwie ligi wyżej.