Szneka napisał(a):

|
Obrona Chrobrego zestawiona z 18 i 20 latka którzy jeszcze miesiąc temu biegali po boiskach 4 ligi i do tego murzynek z 4 ligi kujawsko- pomorskiej. Takie Asy za3mały Rodado Goku Alfaro i Villara. Dramat qrwa dramat
|
Bo w tej lidze wygrywa nie ten kto ma wiecej Hiszpanow, ale ten kto ma racjonalny plan na mecz i potrafi zmusić zawodników do realizacji tych założeń. Mogą sobie nasi Hiszpanie być świetnie technicznie, ale jak nie poświęca się dla zespołu to ich wartość w końcowym rozrachunku się nie obroni. Już nie mówię nawet o pomyśle na ich wykorzystanie, bo tutaj akurat i tak trafiają głównego zawodnicy na których nikt wcześniej nie znalazł pomysłu.
Jakość poszczególnych zawodników ma marginalne znaczenie jeśli są wokol nich są jednostki które ich zespół za uszy.
Na dziś my takich nie mamy. Albo mamy wyłącznie życzeniowo.