|
i Kiko i tani hiszpanie to jest dobry pomysl - oprocz tego ze nie rozumiem jak mozna nie bylo sprowadzic trzeciego napastnika i myslac ze Rodado to pociagnie , ze o Sobczaku nie wspomne - problem jest w trenerze i sztabie szkoleniowym - popatrzcie jak WSZYSCY ci hiszpanie ktorz yjeszce pol roku cos tam grali, jak wygladja teraz , oni po prostu nie rozumieje Polskiej mysli szkoleniowej polskich wuefistow ....swoja droga : strasznie bym chcial sie dowiedziec jak wyglada komunikatywnosc ich z polskimi specami szkoleniowymi .....tylko totalny laik nie widzi ze do takiego pomyslu jak zaciag hiszpanski potrzeba sztabu hiszpanskiego - profesjonalnego - a nie wuefiste , zaden pilkarz za Sobola sie nie rozwinal pilkarsko - kazdy po prostu notuje coraz wiekszy spadek formy, umiejetnosci
|