|
A ja w koło będę powtarzał - konieczność grania Dudą przez cały mecz, czy chociaż godzinę to samobójstwo.
Niech tego Krzyżanowskiego wstawią, albo znajdą gdzieś hajs na kogoś innego, bo przecież ten gość się nadaje jak Plewka czy inny Brud do Resovii albo Chrobrego a nie do nas.
|