Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92948
Stary 17.09.2023, 17:01
Markus napisał(a):Wyświetl post

Zdecydujcie się: albo uważacie i zgadzacie się z tym, że Wisła ma beznadziejnego trenera i sztab, co musi rzutować na podstawę zawodników, albo nie, bo to Hiszpanie są źli, za słabo wyszkoleni, i wszystko przez nich, a trener jest niewinny, bo jak przez nich, to nie przez trenera. Czyli teraz Sobolewski jest ok? Winni Hiszpanie Kiko, bo nie potrafią grać bez trenera i to oni wprowadzają chaos, a nie brak jakiejkolwiek sensownej taktyki i myśli szkoleniowej w grze?

.
Chyba w twoim czarno białym świecie.
Odpowiedz cytując