Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92945
Stary 17.09.2023, 12:06
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Teraz na szczęście jest więcej Hiszpanów i jeszcze nigdy w Wiśle gra nie wyglądała tak dobrze, a pozycja w tabeli nie była tak wysoka.

Żeby nie było. Mam gdzieś czy tu gra Hiszpan czy Polak. Ważne żeby był dobra. Ale robienie z tych Hiszpanów jakichś przerastających ligę grajków to nieporozumienie.
Daj im trenera, to zobaczysz. My na razie funkcjonujemy bez trenera i kompetentnego sztabu. Wiosną większość z tych Hiszpanów pokazała, że jednak przerasta tą ligę, zanim dłużej popracowała z Sobolewskim. Warto mieć to na uwadze.

MaLk napisał(a):Wyświetl post
Pewnie nie zauważyłeś, ale on ewidentnie robił "żaluzje" do bramkarza.
Żaden klub nie ma 100% udanych transferów, a już szczególnie kluby z naszej pierwszej ligi, z ich możliwościami finansowymi.
Ostatnio edytowane przez Markus : 17.09.2023 o godz. 12:09.
Odpowiedz cytując