ciacho napisał(a):

Teraz na szczęście jest więcej Hiszpanów i jeszcze nigdy w Wiśle gra nie wyglądała tak dobrze, a pozycja w tabeli nie była tak wysoka.
Żeby nie było. Mam gdzieś czy tu gra Hiszpan czy Polak. Ważne żeby był dobra. Ale robienie z tych Hiszpanów jakichś przerastających ligę grajków to nieporozumienie.
|
Daj im trenera, to zobaczysz. My na razie funkcjonujemy bez trenera i kompetentnego sztabu. Wiosną większość z tych Hiszpanów pokazała, że jednak przerasta tą ligę, zanim dłużej popracowała z Sobolewskim. Warto mieć to na uwadze.
MaLk napisał(a):

|
Pewnie nie zauważyłeś, ale on ewidentnie robił "żaluzje" do bramkarza.
|
Żaden klub nie ma 100% udanych transferów, a już szczególnie kluby z naszej pierwszej ligi, z ich możliwościami finansowymi.